کد پیگیری فرم ارسالی
آمار

بازدید امروز: 1246
بازدید دیروز: 6014 [+51.91 %]
بازدید سالانه:729956
بازدید کل:14828422
بیشترین بازدید:73440 نفر در 1395.10.14
+0  
مطالب: 68745
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 3

مدیران کل: 2
مدیران سایت: 0
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 0

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0
نظرسنجی
 

نظر سنجی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 

ابر تورنمنت نروژ با حضور بزرگان

توسط: admin در 1-04-1394, 23:01
  • Like
  • 0
 

 این تورنمنت در کشور نروژ و از 15 تا 26 ژوئن با شرکت 10 سوپر استاد بزرگ انجام خواهد شد. این تورنمنت یکی از 3 تورنمنتی است که نفر کاندید برای مبارزه با قهرمان جهان انتخاب خواهد شد.

نتایج دور 1 : دور اول جنگ سختی بین بازیکنان بود. فقط یک بازی مساوی شد. آناند با کاروانا مساوی نمود. کارلسن بخاطر زمان(متوجه نشد که بعد از 60 حرکت زمان اضافی در کار نیست و ساعتش افتاد) در وضعیت برنده باخت. گیری بر گریشوک پیروز شد، ناکامورا بر همر پیروز شد، وشیرلاگراو هم آرونیان را شکست داد.  

نتایج دور 2 : کاروانا بر کارلسن پیروز شد و حالا کارلسن 2 باخته است از 2 بازی و بقیه بازیها مساوی شدند. گیری با آناند، گریشوک با آرونیان، همر با وشیرلاگراو ، توپالف با ناکامورا مساوی نمودند. 

نتایج دور 3 : آناند با گریشوک ، آرونیان با همر، کارلسن با گیری مساوی نمودند. ناکامورا بر کاروانا و توپالف بر وشیر لاگراو به پیروزی رسیدند. 

نتایج دور 4 : آناند بر کارلسن پیروز شد! بازی کاروانا با وشیرلاگراو - و گیری با ناکامورا به تساوی رسید گریشوک بر همر و توپالف بر آرونیان به پیروزی رسیدند. در این دو آناند و توپالف کار بزرگی انجام دادند. کارلسن 19.5 واحد ریتینگ تا اینجا از دست داده است. و در ته جدول قرار گرفته ! آیا می توانستید چنین چیزی را باور کنید که قهرمان جهان و شماره یک رنکینگ جهانی در پایان دور چهارم این مسابقات حتی از همر 2677 هم پایین تر باشد. بدون شک این بدترین مسابقه کارلسن خواهد بود. و نشان می دهد کارلسن در شرایط خوبی نیست.

نتایج دور 5 : در پایان دور پنجم ابر تورنمنت نروژ، شانس یا هر چیز دیگری همچنان با توپالف یار هست !. همر آخر بازی مساوی را به وی باخت و حالا توپالف با 4.5 امتیاز در صدر قرار دارد . آیا توپالف به دوران اوج خود باز گشته است؟ کارلسن نیز بالاخره با شکست دادن گریشوک به اولین پیروزی دست یافت.  استراحت دیروز کار خودش را کرد و این بدشانسی گریشوک بود. حالا دیگر همر با 1 امتیاز در قعر جدول قرار دارد و کارلسن در رتبه نهم است. آرونیان نیز به خود آمده و بر کاروانا به پیروزی رسید. ناکامورا با آناند مساوی نمود و با 3.5 امتیاز در رده دوم قرار دارد. بازی وشیر لاگراو و گیری نیز مساوی شد. گیری و آناند در رده سوم مشترک شدند. 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.