کد پیگیری فرم ارسالی
آمار

بازدید امروز: 1199
بازدید دیروز: 2159 [-9.67 %]
بازدید سالانه:876774
بازدید کل:14975240
بیشترین بازدید:73440 نفر در 1395.10.14
+0  
مطالب: 68763
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 3

مدیران کل: 2
مدیران سایت: 0
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 0

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0
نظرسنجی
 

نظر سنجی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 

علیرضا فیروزجاه قهرمان کشور شد.

توسط: admin در 9-11-1394, 17:04
  • Like
  • 0
 

مرحله نهایی رقابتهای شطرنج قهرمانی آقایان کشور با حضور 12 نفر (احسان قائم مقامی-پوریا درینی-مسعود مصدق پور-علیرضا فیروزجا-پرهام مقصودلو-شاهین لرپری زنگنه-سید خلیل موسوی-نیما جوانبخت-امید نوروزی-آرین غلامی-سید جعفر خمیسی-مازیار باقری) به روش دوره ای از 30 دی ماه تا 7 بهمن به میزبانی هیات شطرنج تهران و با سرپرستی مجتبی دانشفر و سرداوری داور بین المللی کاوه هنری برگزار می گردد. استاد بزرگ احسان قائم مقامی با ریتینگ 2594 بخت نخست قهرمانی است. 

 

مراسم افتتاحیه این رقابتها با حضور حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر ورزش و جوانان و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

 

در ابتدای مراسم افتتاحیه مجتبی دانشفر رئیس هیات شطرنج استان تهران با اشاره به میزبانی این رقابتها عنوان کرد: خوشحالم که استان تهران میزبان یکی از حساس ترین و مهمترین رویدادهای ورزش شطرنج کشور است. خوشبختانه پتانسیل و ظرفیت این رشته بسیار بالاست و امیدورام با تداوم حمایتها و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران شاهد رشد و پیشرفت هر چه بیشتر در این رشته باشیم.

 

لازم به ذکر است که 5 نفر نخست این مسابقات به المپیاد 2016 باکو اعزام می شوند.

 

تمام 6 میز به صورت زنده پخش می گردد.

 

اختتامیه مسابقات فینال آقایان کشور در روز پنج شنبه 8 بهمن که به میزبانی هیات شطرنج استان تهران برگزار گردیده بود با حضور نصرالله پریچهره سرپرست فدراسیون و جمع کثیری از پیشکسوتان، قهرمانان و مسئولین فدراسیون و هیات شطرنج استان برگزار گردید. 

در این مسابقات علیرضا فیروزجاه با 13 سال سن عنوان قهرمانی مسابقات را بدست آورد. 

1- علیرضا فیروزجاه با 8 امتیاز 

2- آرین غلامی با 7 امتیاز

3- پرهام مقصودلو با 7 امتیاز

4- احسان قائم مقامی با 6.5 امتیاز

5- شاهین لرپری زنگنه با 6.5 امتیاز

شایان ذکر است که نفرات اول تا پنجم مسابقات به عضویت تیم ملی درامده و به مسابقات جهانی باکو اعزام خواهند شد. در پایان دانشفر عضو هیات رئیسه فدراسیون و رئیس هیات شطرنج استان تهران به دلیل عدم رویارویی استاد بزرگ احسان قائم مقامی با نماینده رژیم اشغالگر صهیونیستی در مسابقات سوئیس از این استاد بزرگ تهرانی تقدیر و پاداش نقدی به وی اهدا گردید. 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.