کد پیگیری فرم ارسالی
آمار

بازدید امروز: 69
بازدید دیروز: 550 [-13.11 %]
بازدید سالانه:108614
بازدید کل:15709888
بیشترین بازدید:73440 نفر در 1395.10.14
+0  
مطالب: 68938
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 3

مدیران کل: 1
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 0

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 1
نظرسنجی
 

نظر سنجی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 

دیدار سرپرست فدراسیون شطرنج با مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان

توسط: admin در 25-03-1394, 09:32
  • Like
  • 0
 


سید امیر حسینی سرپرست فدراسیون شطرنج که برای حضور در مجمع انتخاباتی هیات شطرنج استان زنجان در این شهر حضور داشت با مرتضی تمجیدی مدیر کل آموزش و پرورش این استان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که برخی مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان نیز حضور داشتند، دکتر امیر حسینی بر اهمیت ورزش شطرنج در رشد فکری و شکل گیری شخصیتهای دانش آموزان تاکید کرد و با اشاره به برنامه ریزی و توجه خاص آموزش و پرورش اغلب کشورهای اروپایی به ورزش شطرنج خواستار حمایت و توجه جدی آموزش و پرورش به این رشته ورزشی شد.
مرتضی تمجیدی مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان نیز با اشاره به اینکه دانش آموزان معمولا دارای تفکر احساسی هستند و کمتر منطقی فکر میکنند، آموزش هنر خوب اندیشیدن را جزء وظایف آموزش و پرورش دانست و اذعان داشت شطرنج میتواند در راستای درست اندیشیدن و افزایش قدرت تصمیم گیری و تجزیه تحلیل مسائل به بچه ها کمک نمایند.
وی با اشاره به مسئولیت صدا و سیما در رشد و تعالی مردم، ابراز امیدواری کرد این نهاد مردمی نیز در توسعه ورزش شطرنج گامهای اساسی برداشته و به حمایت از این رشته ورزش بپردازد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید برای تمام ورزشها برنامه داشته باشد، از همکاری و تعامل خوب و نزدیک با هیات شطرنج زنجان و تشکیل جلسات مشترک برای توسعه این رشته در آموزش و پرورش استان در آینده نزدیک خبر داد.
تشکیل دوره های آموزش شطرنج برای مربیان و معلمان ورزش و برگزاری مسابقات مختلف شطرنج و توجه ویژه به مدارس شطرنج در تعطیلات تابستانی مورد تاکید دو طرف قرار گرفت.

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.