کد پیگیری فرم ارسالی
آمار

بازدید امروز: 249
بازدید دیروز: 307 [-19.00 %]
بازدید سالانه:127234
بازدید کل:15728508
بیشترین بازدید:73440 نفر در 1395.10.14
+0  
مطالب: 68938
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 3

مدیران کل: 1
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 0

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0
نظرسنجی
 

نظر سنجی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 

جام خزر را تنها مهندس کیو مرث بیات می توانست چینین با شکوه برگزار کند.

توسط: admin در 1-12-1393, 22:18
  • Like
  • 0
 

سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام خزر روز سه شنبه ۲۸ بهمن با برگزاری دور نهم و پایانی به اتمام رسید. در مهم ترین دیدارهای دور پایانی، استاد بزرگ یاسک استوپا از لهستان مقابل استاد فیده سید خلیل موسوی از ایران به تساوی رسید و با کسب ۷٫۵ امتیاز به مقام قهرمانی جدول A مسابقات دست پیدا کرد، پس از وی سید خلیل موسوی از ایران و استاد بزرگ آذر میرزواف از آذربایجان با کسب ۷ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. در جدول B این مسابقات نیز بهتاش سلیمی فرد از ایران با کسب ۸ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید. گلناز جعفری و ابوالفضل کاظمیان نیز به ترتیب قهرمان جداول C و D این مسابقات شدند. شایان ذکر است که در جدول A مسابقات بین المللی شطرنج خزر سید خلیل موسوی ؛مسعود مصدق پور ؛ محمد رضا اصغر زاده و مرتضی عسکری موفق به کسب حد نصاب استادی بین المللی شدند. سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی خزر به مدت یک هفته از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۸ بهمن ماه در مجموعه یادگار امام شهر رشت برگزار شد.
در طول این مسابقه و ساعت های قبل از شروع می شد حضور پر رنگ بیات را لمس کرد تلاش او بود که هر سال جام خزر بهتر و منظم تر از گذشته برگزار می گردد.
و تبریک ویژه به سرکار خانم شهره بیات به خاطر این که سرداوری رضایت بخش همکار ارجمندم سرکار خانم “شهره بیات” داور بین المللی جوان و با پیشینه ی شطرنجی کشورمانو بسیار مسلط حتی برای شرکت کنندگان خارجی نیز جالب توجه و حتی نوآورانه بود.
و خسته نباشید به همه کادر و مسولین برگزاری مسابقت میگوییم و به امید حضور دوباره مان در جام خزر سال آینده.

هیت شطرنج شمال شرق چون همیشه حضوری با شکوه در این مسابقات داشت وی توان به مقام های چهارم نظام هاشمی و ششم علیرضا درخشان در رده های سنیشان اشاره کرد

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.