کد پیگیری فرم ارسالی
آمار

بازدید امروز: 4054
بازدید دیروز: 4090 [+40.02 %]
بازدید سالانه:718224
بازدید کل:14816690
بیشترین بازدید:73440 نفر در 1395.10.14
+0  
مطالب: 68742
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 3

مدیران کل: 2
مدیران سایت: 0
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 0

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0
نظرسنجی
 

نظر سنجی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 

جام اردیبهشت ماه شمال شرق (ویژه رده های سنی)

توسط: admin در 28-01-1394, 21:56
  • Like
  • 0
 

ین مسابقه در روز 11اردیبهشت  ماه در محل این هیئت در 8 جدول به صورت سریع برگزار می شود به نفرات برتر به ترتیب جام و مدال و حکم(سه نفر برتر) اهدا میگردد.

 

مهلت ثبت  نام تا   چهار شنبه 9اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ می باشد.

باتوجه به محدودیت جا الویت با زمان ثبت نام است .

جداول:

زیر ۸ سال پسران ۸۶/۱۰/۱۱ به بعد(زمان برگزاری ساعت: 11:30)

زیر ۱۰ سال پسران ۸۴/۱۰/۱۱به بعد(زمان برگزاری ساعت:11:30)

زیر ۱۲ سال پسر ۸۲/۱۰/۱۱ به بعد(زمان برگزاری ساعت: 9:30)

زیر ۱6 سال پسر 78/۱۰/۱۱ به بعد(زمان برگزاری ساعت: 9:30)

زیر ۱۰ سال دختر ۸۴/۱۰/۱۱ به بعد(زمان برگزاری ساعت: ۱۴)

زیر 12 سال دختر 82/10/11 به بعد (زمان برگزاری ساعت 16)

زیر ۱۴ سال دختر ۸۰/۱۰/۱۱ به بعد(زمان برگزاری ساعت: ۱۶)

زیر ۱۸ سال دختر ۷۶/۱۰/۱۱ به بعد(زمان برگزاری ساعت: 9:30)

زیر ۸ سال پسر:پوریا رجایی۲- ارسطو علی احمدی3- دانیال ولی زاده

زیر ۱۰ سال پسر: ۱-امیذ پارسا شکاری ۲-امیر حسین مانی مرادی ۳-مهبد عابدی ۴-سید علی هاشمی ۵-محمد عرب پور ۶-آرش مرجانی ۷- آیدین اسلامی ۸-محمد رضا شریفیان ۹- -امیر محمد حداد ۱۰-پوریا مهران لو ۱۱-ماهان محمد بیگی ۱۲-احمد رضا جلیلی۱۳- امیر حسین گلستانی ۱۴-محمد عبدالله خانیان۱۵-محمد حسین جمشیدی ۱۶-محمد امین میرزایی ۱۷-سعید سوری۱۸-هیمن قاسمی۱۹- طاها طلایی20- سید محمد رضا حسینی فر 21-آرین زند وکیلی22- هادی اردستانی

زیر ۱۲ سال: ۱- سینا سیفی ۲- علیرضا درخشان ۳- عرشیا مقری۴- دارا حمیدی۵-حمید رضا اکرامی ۶-محمد رضا آقا محمد ۷-علیرضا تیموری ۸-پوریا احمدی۹-حمید داود آبادی فراهانی ۱۰- علی میرزایی ۱۱- امیر محمد خسرو آبادی۱۲ محمد رضا قاسم نژاد ۱۳-امیر ساریخ لو ۱۴- سید عرفان موسوی ۱۵-محمد مهدی دهقان زاده۱۶- محمد ثقفی ۱۷-ابولفضل عباسی۱۸- متین سلامت19- عرشیا ملکی 20-سینا لطفی 21-طاها احمدی22- ابولفضل عباسی 23-محمد هادی دهقان24-مصطفی بابایی25- هومن پور رحیم

زیر ۱۶ سال: ۱-کیارش گوهر زری ۲- علیرضا لعل منش ۳- متین میرزایی ۴- مانی کرمی ۵- محمد پارسا رضوانی۶-آرش صالح مجازی ۷-علیرضا جلیلی ۸-پارسا کد خدازاده۹- محمد قربان ۱۰- علیرضا بنایی ۱۱- دانیال نعمتی۱۲-حمید رضا رسول زاده13- امیر حسین یوسفی14- علی عبدالحمیدی

 

زیر۱۰ سال دختر: ۱-مبینا نظمی ۲- نازنین زهذا برقمعلی ۳-ژینا عبدالحسینی ۴- بهار نجیب ۵- آیلین مجیدی۶-مینا مشهدی عزیزی۷- همتا افغان۸-سارینا باقی زاده ۹-غزاله سیفی ۱۰-آیناز پناه ۱۱-نفیسه اسلامی۱۲- مبینا اسدی ۱۳-پارمیدا فدری14- رژینا ملکی 5- عسل مصوری16- لبخند خوش جام 17-ملیکا توحید نیا

زیر ۱۲ سال دختر:۱- زهرا اکرمی ۲- درسا محمد ابراهیم خان ابری ۳- تینا عابدی ۴- یگانه بختیاری۵-سارا سادات موسوی پور۶- فاطمه صفرزاده ۷- طناز یوسفی ۸- سارا سلیمانی۹- الیا یزدی۱۰- آتنا شادمان۱۱- مارال حق زاده

زیر ۱۴ سال دختر: ۱-پریسا رضوانی ۲-هلیا همایونی۳- پرنیان کد خدا زاده۴- مهسا محمدی۵- مونس مبینی ۶- ریجانه محمدی ۷- پرنیان لواسیان۸- مریم نیک پیک۹- کیانا اسلام دوست

زیر ۱۸ سال دختر: ۱- غزاله اسماعیلی۲- ستوده رسول زاده3-مهدیه برشدار

 

 

 

 

محل برگزاری: تهران پارس بین فلکه دوم و چهار راه تیر اندازبین ۱۶۶ و ۱۶۸ شرقی پلاک ۱۸۹ طبقه دوم تلفن: ۷۷۷۰۹۴۸۱

کیهان هنری (رئیس هیئت) ۰۹۱۲۵۸۸۳۵۳۰

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.