کد پیگیری فرم ارسالی
آمار

بازدید امروز: 149
بازدید دیروز: 2017 [+12.43 %]
بازدید سالانه:941447
بازدید کل:15039913
بیشترین بازدید:73440 نفر در 1395.10.14
+0  
مطالب: 68775
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 3

مدیران کل: 2
مدیران سایت: 0
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 0

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0
نظرسنجی
 

نظر سنجی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 

پریچهره: رقابتهای گرندپری شطرنج فرصتی استثنایی برای ورزش کشور و بانوان است/ کرملو: از هیچ کمکی به میزبانی دریغ نخواهیم کرد

توسط: admin در 7-10-1394, 21:12
  • Like
  • 0
 

جلسه هم اندیشی رقابتهای گرندپری شطرنج بانوان جهان با دفتر هماهنگی امور بانوان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز در محل وزارتخانه برگزار شد. در این جلسه در خصوص شرایط میزبانی، محل برگزاری رقابتها و برآورد هزینه بحث و تبادل نظر شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، جلسه هم اندیشی رقابتهای شطرنج گرندپری بانوان جهان صبح امروز با حضور نصرالله پریچهره سرپرست فدراسیون شطرنج، علیرضا مظفری سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج، پروین کرملو سرپرست دفتر هماهنگی امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و دو تن از کارشناسان این حوزه و سایر اعضای ستاد برگزاری رقابتها در محل وزارتخانه برگزار شد.

 

 

وی ادامه داد: ما به نمایندگی از خانواده بزرگ شطرنج کشور در تلاشیم تا به بهترین شکل این رقابتها را در کشور برگزار کنیم. اگرچه از جمیع جهات در این فرصت کوتاه باقی مانده تا آغاز رقابتها تهران گزینه اصلی میزبانی گرندپری است ولی در صورت اعلام آمادگی سریع هر یک از استانهای کشور که شرایط برگزاری رقابتها را داشته باشند از این موضوع استقبال می کنیم.

سرپرست فدراسیون شطرنج ادامه داد: قرار است تا در جلسه ای با حضور دکتر سجادی در خصوص این میزبانی تصمیم گیری شود و از راهنمایی های ایشان استفاده کنیم. بدون شک هدف همه ما برگزاری هر چه بهتر این مسابقات است که این امر بدون حمایت وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و خانواده بزرگ شطرنج میسر نخواهد شد.

 

در ادامه این جلسه کرملو سرپرست دفتر هماهنگی امور بانوان وزارت ورزش و جوانان با اعلام حمایت کامل وزارتخانه و معاونت امور بانوان از این میزبانی عنوان کرد: میزبانی رقابتهای گرندپری شطرنج بانوان یک امر ملی است و نیاز به همکاری و همدلی تمام مسئولان مربوطه دارد. ما نیز در وزارتخانه با توجه به اهمیت این رقابتها و پتانسیل و ظرفیت بسیار زیادی که این رویداد می تواند در ورزش کشورمان داشته باشند با تمام وجود از آن حمایت خواهیم کرد.

گفتنی است مرحله دوم رقابتهای گرندپری شطرنج بانوان جهان بهمن ماه به میزبانی ایران برگزار می شود

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.