کد پیگیری فرم ارسالی
آمار

بازدید امروز: 104
بازدید دیروز: 2017 [+12.43 %]
بازدید سالانه:941402
بازدید کل:15039868
بیشترین بازدید:73440 نفر در 1395.10.14
+0  
مطالب: 68775
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 3

مدیران کل: 2
مدیران سایت: 0
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 0

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0
نظرسنجی
 

نظر سنجی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 

حضور سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون شطرنج در مسابقات رده های سنی زیر 8 تا 12 سال

توسط: admin در 14-12-1394, 22:48
  • Like
  • 0
 

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون شطرنج در حاشیه رقابهای قهرمانی کشور رده هاس سنی تاکید کرد: پتانسیل و ظرفیت شطرنج بانوان ایران بسیار بالاست و بدون شک در آینده شاهد تداوم و افزایش موفقیت نمایندگان شایسته کشورمان در میادین مختلف خواهیم بود.

 

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای شطرنج قهمرانی کشور رده های سنی به میزبانی 4 استان برگزار شد که استان مازندران میزبان مسابقات رده سنی زیر 8 تا 12 سال در بخش دختران بود.

کمند عزیزی سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون شطرنج که از نزدیک در محل برگزاری این رقابتهای حضور پیدا کرده بود در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون شطرنج عنوان کرد: خوشبختانه رقاتبهای قهمرانی کشور در رده های سنی با شرکت پرشور شطرنجبازان کشور همراه بوده است و استان مازندران نیز به عنوان یکی از استان های فعال در شطرنج کشور میزبانی رقاتبهای رده سنی زیر 8 تا 12 سال دختران را بر عهده داشت .

وی افزود: حضور این تعداد شطرنجباز در این رده سنی باعث دلگرمی جامعه شطرنج است چرا که این نوجوانان آینده سازان شطرنج میهن عزیزمان هستند و تیم ملی قوی شطرنج ایران در پرو پرورش همین استعدادهای پایه است.

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسوین شطرنج با اشراه به عملکرد بخش بانوان این رشته تصریح کرد: خوشبختانه بانوان در رشته شطرنج عملکردی بسیار درخشان داشته اند و به موفقیت های بسیار بزرگی دست پیدا کرده اند.نمونه آن نیز همین خانم سارا سادات خادم الشریعه که حدود یک هفته پیش موفق شد به عنوان نایب قهرمانی مرحله دوم رقابتهای جایزه بزرگ شطرنج بانوان جهان دست پیدا کند که یکی از درخشان ترین نتایج تاریخ ورزش بانوان ایران را رقم زد.

 

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.